Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi zgodnie Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

X
Powrót do strony głownej
Strona główna Wszystkie tytuły   |   Nowości   |   Polecamy   |   Promocje   |   Zapowiedzi Rejestracja

Wyszukiwarka

 
wpisz szukaną frazę i wybierz obszar poszukiwańSzukaj w:               

Kategorie

Usługi wydawnicze
i poligraficzne

Informacje

Kontakt
biuro@km.com.pl
42 632 78 61, 42 630 71 17, 602 34 98 02
604 600 800 (codziennie 8-22, także sms)
42 632 78 61, 42 630 71 17
4147954
Kontakt on-line Napisz do nas... Wyślij
ksiezymlyn

Newsletter

Twój adres e-mail:
Prosze wpisać kod pocztowy:
Wyrażam zgodę na przesyłanie Newslettera przez Księży Młyn Dom Wydawniczy. W każdej chwili mogę zrezygnować z jego otrzymywania

O NAS

 

 

Księży Młyn Dom Wydawniczy powstał w 2007 roku w wyniku wydzielenia pozaedukacyjnej oferty wydawniczej z istniejącego od 1995 roku Wydawnictwa Piątek Trzynastego. Nazwa nowej oficyny związana jest z lokalizacją jej siedziby – w Łodzi na unikalnym XIX-wiecznym osiedlu robotniczym stanowią…cym część fabrycznego kompleksu Księźy Młyn.

Osiedle Księży Młyn na przełomie XIX/XX wieku.Głównym profilem działalności wydawnictwa stały się publikacje prezentujące historię i dzień dzisiejszy regionów naszego kraju – m.in. popularna seria albumów „Na starych pocztówkach”, cykl, wzbogaconych o płyty CD, DVD, mapy, książek o miastach: "między wojnami", "przełomu wieków XIX/XX", "w PRL-u". Wydajemy także przewodniki turystyczne (w tym wydany po raz pierwszy w Polsce przewodnik po Albanii) oraz poradniki. Miłośnicy komunikacji znajdą w naszej ofercie m.in. monografie linii, węzłów kolejowych i miejskich sieci komunikacyjnych. W poszukiwaniu interesujących tytułów wertujemy tez biblioteki. Dokonaliśmy reedycji zapomnianych przez dziesiątki lat ksiązek. Znalazł się wśród nich reprint "Przewodnika po Europie" z początku XX wieku.
Zachęcamy do poznania naszej oferty zamieszczonej na stronie: www.km.com.pl.
Do współpracy zapraszamy autorów mających pomysły, jak i gotowe już ksiązki z interesujących nas specjalności.
Proponujemy takze publikacje z naszej oferty w zindywidualizowanych edycjach przygotowanych specjalnie dla zainteresowanych urzędów i przedsiębiorstw.
Zajmujemy się równiez kompleksową obsługą wydawniczą instytucji, np. monografie, publikacje materiałów konferencyjnych, skryptów naukowych.
Pracownikom naukowym pragnącym opublikować ksiązki będące wynikiem ich prac, badań proponujemy publikację w serii "Zeszyty naukowe Domu Wydawniczego Księzy Młyn" .

 

 

 

Zaloguj się

Aby dokonać zakupów proszę się zalogować.

email:
hasło:

Zalogowanie oznacza akceptację regulaminu w jego obecnym brzmieniu.


Nie pamiętasz hasła?
Nie masz jeszcze konta?

Facebook

Bestseller


ProponujemyLotniska w Polsce

Zobacz inne produkty
będące w promocji
.