Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi zgodnie Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

X
×

Proszę się zalogować.

email:
hasło:

Zalogowanie oznacza akceptację regulaminu w jego obecnym brzmieniu.


Nie pamiętasz hasła?
Nie masz jeszcze konta?
Powrót do strony głownej
Strona główna Wszystkie tytuły   |   Nowości   |   Polecamy   |   Promocje   |   Zapowiedzi

Wyszukiwarka

 
wpisz szukaną frazę i wybierz obszar poszukiwańSzukaj w:               

Blue 2 newBlue 1 newBlue 3 new
Kategorie

Usługi wydawnicze
i poligraficzne

Informacje

Kontakt
biuro@km.com.pl
42 632 78 61, 42 630 71 17, 602 34 98 02
604 600 800 (codziennie 8-22, także sms)
42 632 78 61, 42 630 71 17
4147954
Kontakt on-line Napisz do nas... Wyślij
ksiezymlyn

Newsletter

Twój adres e-mail:
Prosze wpisać kod pocztowy:
Wyrażam zgodę na przesyłanie Newslettera przez Księży Młyn Dom Wydawniczy. W każdej chwili mogę zrezygnować z jego otrzymywania

REGULAMIN

 

Regulamin księgarni internetowej
dziajającej także pod domenami:
ksiezy-mlyn.com.pl, km.media.pl, ksiazkiokomunikacji.pl,
 uslugiwydawnicze.pl. uslugiwydawnicze.com.pl, zeszytynaukowe.com.pl
 
 
 
 
 
Dane o właścicielu:
 
1. Właścicielem księgarni www.km.com.pl jest KSIĘŻY MŁYN Dom Wydawniczy Michał Koliński, prowadzony przez przedsiębiorcę wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, z siedzibą w Łodzi, przy ulicy Księży Młyn 14. Numer NIP 727-114-19-63, Regon 100434764.
 
 
Składnie i realizacja zamówień
 
2. Zamówienia można składać za pomocą księgarni internetowej, pocztą elektroniczną na adres ksiegarnia@km.com.pl za pomocą komunikatora Gadu-Gadu (nr 4147954, 2514126), telefonicznie pod numerami 42 632 78 61, 42 630 71 17, 604 600 800 (także sms), faksem pod numerem 42 632 78 61, 42 630 71 17 lub listownie na adres: 90-345 Łódź, ul. Księży Młyn 14.
3. Wszystkie ceny podane na stronie internetowej Księgarni są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Przy wysyłce towarów na terenie Polski ceny poza opłatami związanymi z wysyłką, nie są obciążane żadnymi dodatkowymi opłatami lub podatkami.
4. W przypadku złożenia zamówienia przez klienta drogą internetową (strona www, wiadomość e-mail, komunikator gg) lub faksem, momentem zawarcia umowy kupna - sprzedaży jest moment potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez obsługę Księgarni (telefonicznie, pocztą elektroniczną lub informacją na gg).
5. W przypadku złożenia zamówienia przez klienta telefonicznie, momentem zawarcia umowy kupna - sprzedaży jest moment przyjęcia zamówienia przez obsługę Księgarni do realizacji. Domniemywa się, że sprzedawca przyjął zamówienie do realizacji bezpośrednio w momencie złożenia zamówienia telefonicznie, chyba że obsługa sklepu zastrzegła konieczność późniejszego potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji. W takim przypadku, zastosowanie ma punkt regulaminu dotyczący zamówień składanych przez internet lub faksem.
6. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu, umożliwiającego weryfikację rzetelności złożonego zamówienia. Po przyjęciu zamówienia sprzedawca potwierdzi je telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Księgarnia może odmówić realizacji zamówienia, którego rzetelności nie udało się potwierdzić.
7. Moment telefonicznego lub e-mailowego potwierdzenia złożenia zamówienia przez sprzedawcę jest też okazją do ewentualnego skorygowania błędnie podanych danych osobowych lub błędnie dokonanego zamówienia. Późniejsze dokonanie zmian w zamówieniu może być utrudnione, gdyż od momentu potwierdzenia zamówienia przez sprzedawcę zostaje ono skierowane do realizacji i towar może znajdować się już w drodze do zamawiającego. Niemniej, obsługa Księgarni dołoży wszelkich starań, aby w każdym momencie, nawet po zawarciu umowy kupna - sprzedaży, umożliwić zamawiającemu zmianę danych do dostawy, a także (do momentu wysłania przesyłki) zmianę treści zamówienia, włącznie z rezygnacją przez zamawiającego z zakupu (odstąpienia od umowy).
8. Zawartość witryny internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego (pełni jedynie rolę informacji handlowej), a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient, składając zamówienie, składa ofertę kupna zamawianych przedmiotów, zgodnie z informacją na ich temat znajdującą się w momencie zamówienia na witrynie sklepu.
9. Wiążca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta.
10. Jeśli z winy Księgarni nie jest możliwe w danym momencie zrealizowanie w pełni zamówienia, zostanie ono zrealizowane częściowo, natomiast w momencie uzyskania możliwości realizacji pozostałej części, Księgarnia pokrywa koszty przesyłki pocztowej.
11. Podane na stronie internetowej ceny obowiązują w momencie zamówienia i tylko w sprzedaży za pomocą księgarni internetowej..
12. Dowód zakupu (oryginał faktury VAT) jest dołączany do przesyłki.
 
Opłaty i płatności
 
13. Płatność za zakupione książki odbywa się przy odbiorze (osobistym lub za zaliczeniem pocztowym), przelewem na numer konta 87 1140 2017 0000 4702 0724 7358 (tylko przedpłata) lub za pomocą współpracującego serwisu płatności internetowych.
14. Przy wyborze formy wysylki - przesyłka pocztowa lub przesyłka kurierska, Wydawnictwo dolicza zryczałtowaną opłatę dodatkową (10,00 zł za przesyłkę pocztową lub 13 zł za przesyłkę firmą kurierską), która zostanie wliczona w cenę jednej z zamówionych książek (nie będzie osobnej pozycji na rachunku).
15.  Przy wyborze formy dostawy - przesyłka kurierska i dokonaniu zakupów za conajmniej 100 zł, koszt przesyłki wyniesie 0 zł.
16. Klient wybierając opcje płatności przy odbiorze (za zaliczeniem pocztowym) ponosi dodatkowy koszt pobrania w wysokości 4 zł.
 
Zwroty
 
17. Zwrot zakupionych (nieuszkodzonych) książek jest możliwy w ciągu 14 dni od ich otrzymania.
18. Zwracane książki należy przesłać na adres Księgarni. Do takiej przesyłki zwrotnej prosimy dołączyć pisemną informacje o odstą…pieniu od umowy, swoje dane personalne, oraz wyraźne wskazanie, jaką drogą kupujący chce odebrać zapłaconą… za towar należność: przez przelew na konto bankowe, tu prosimy podać numer konta, albo przez przekaz pocztowy na podany adres. Prosimy o załączenie oryginału faktury.
19. Księgarnia nie odbiera przesyłek wysłanych za pobraniem.
20. W przypadku uznania odstąpienia od umowy wysyłamy zwracane pieniądze w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej.
 
 
Wysyłka poza granicą kraju
 
21. Powyższe zasady obowiązują przy wysyłce zamówienia wyłącznie na terenie Polski. Koszt opłaty pocztowej dla odbiorców z zagranicy znajduje sią na http://www.km.com.pl/informacje.php?sd=6.
22. Klienci z zagranicy mogą dokonywać jedynie zakupów za przedpłatą (poprzez wysłanie przelewu lub dokonanie płatności internetowej) obejmującej koszt książek i koszt przesyłki).
23. Dane sprzedawcy konieczne do realizacji przelewu z zagranicy:
KSIĘŻY MŁYN Dom Wydawniczy Michał Koliński
90-345 Łódź, ulica Księży Młyn 14
konto:
BRE BANK S.A. (FORMERLY BANK ROZWOJU EKSPORTU S.A.) RETAIL BANKING
al. Mickiewicza 10, 90-050 Łódź, Polska
SWIFT: BREX PL PW MUL
PL 87 1140 2017 0000 4702 0724 7358
 
 
Ochrona danych osobowych i poufność
 
24. Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.
25. Jeśli klient skadając zamówienie zgodzi się na otrzymywanie oferty firmy, "newslettera", jego dane (adres e-mail) będą wykorzystywane również w celu wysyłania tych informacji.
26. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.
27. Struktura witryny sklepu została zaprojektowana w taki sposób, aby można ją było odwiedzać bez konieczności identyfikacji lub ujawniania danych osobowych. Podczas odwiedzania witryn nie są też gromadzone żadne dane służące do identyfikacji samego odwiedzającego lub jego komputera.
 
 
Postanowienia końcowe
 
28. Złożenie zamówienia w księgarni www.km.com.pl oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.
29. W sprawach nie uregulowanych powyższym regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.

 


Facebook

Bestseller